Hotel

Kolonie

Rezervujte si pobyt a užijte si luxusní zážitek

Rezervujte si svůj pokoj již od 1.350 Kč / den

Naše pokoje a služby

Hotel Kolonie se nachází v krásném prostředí Chráněné krajinné oblasti Křivoklátsko na západě středních Čech. Jeho poloha uprostřed přírody nabízí dokonalé soukromí a klid pro pořádání rodinných oslav, setkání přátel či porady nebo konference menších týmů.

Hotel nabízí ubytování v 9 dvoulůžkových, 2 jednolůžkových pokojích a 1 čtyřlůžkovém apartmánu, vždy s možností přistýlky. Pokoje jsou nadstandardně vybaveny (TV, SAT, internet, telefon), samozřejmostí u každého pokoje jsou koupelny s WC, fénem a kosmetickým zrcátkem.

V blízkém okolí hotelu se nachází řada kulturních památek (hrady Křivoklát, Točník, Žebrák, Krakovec) a přírodní podmínky nabízejí mnoho možností pro sportovní vyžití (pěší turistika, cykloturistika, plavání, jízda na koni).

Kolektiv pracovníků hotelu je vždy připraven poskytnout Vám služby na vysoké úrovni, přijměte prosím jeho pozvání.

Vybavení hotelu

Spousta služeb pro vaši relaxaci a pohodlí.

Konferenční místnost

20 míst 

V konferenční místnosti lze pořádat různá školení, semináře a pracovní porady v nerušeném prostředí odděleně od ostatního provozu hotelu.

Restaurace

30 míst u stolů

Interiér restaurace dovoluje pořádání rodinných oslav – svatební hostiny, promoce, narozeniny apod.

Salónek

Pro případné oslavy můžete využít náš salónek.

Sauna a tenisový kurt

Ubytovaným hostům je k dispozici naše sauna a tenisové kurty.

Venkovní gril

S posezením pod střechou, možnost využití i pro hosty, kteří nejsou ubytováni na hotelu.

Další služby

V našem hotelu nabízíme hostům možnost zapůjčení horských hor či zprostředkování pozorování a lovu zvěře v Lánské oboře.

Nejlepší tipy na výlety

V okolí hotelu můžete navštívit řadu zajímavých míst.

Hrad Karlštejn

Hrad Karlštejn byl založen v roce 1348 a zaujímá mezi českými hrady zcela výjimečné postavení. Byl vybudován českým králem a římským císařem Karlem IV. jako místo pro uložení královských pokladů, především sbírek svatých relikvií a říšských korunovačních klenotů.  Foto a více informací: https://www.hrad-karlstejn.cz/cs

Koněpruské jeskyně

 Specialitou Koněpruských jeskyní jsou zejména takzvané Koněpruské růžice, celá řada cenných archeologických nálezů a tajná penězokazecká dílna. Foto a více informací: https://www.atlaso.cz/konepruske-jeskyne/ 

Zámek Lány a lánská obora

Domov T. G. Masaryka, letní sídlo prezidentů a brána do lesů Křivoklátska. Lánský zámek s přilehlou oborou a mnoho dalších přírodních i architektonických skvostů. Poznejte naši historii i současnost. Foto a více informací: https://www.obec-lany.cz/ 

Pan Hynek Ostrejš realizuje projekt Fotovoltaická elektrárna Hynek Ostrejš – umístění Pustevěty, reg. č.: CZ 31.3.0/0.0/0.0/22_001/0005102, jehož cílem je instalace fotovoltaické elektrárny sloužící pro vlastní potřebu žadatele. Za pomoci využití obnovitelných zdrojů dojde k optimalizaci zajištění elektriké energie pro podnikatelskou činnost. Na tento projekt je poskytována finanční podpora z fondů EU prostřednictvím Národního plánu obnovy.